Dlaczego my?
Dlaczego my?
 
BAKERMANN to zarówno klasyczne, jak i całkowicie nowe – innowacyjne wyroby dla piekarnictwa i cukiernictwa, które powstają z połączenia potrzeb użytkowników oraz naszego wieloletniego doświadczenia w tworzeniu trwałych i niezawodnych produktów.

To dzięki potrzebom naszych klientów powstały tak innowacyjne produkty jak: pierwszy na świecie system regulacji długości wypiekowej form szczelnych „BAKERMANN jedna forma wiele rozmiarów”, formy obustronnie otwierane czy nierdzewne tortownice, które pokochali użytkownicy domowi i zawodowi cukiernicy.

Produkty marki BAKERMANN stworzone zostały dla użytkowników domowych. Jednakże korzysta z nich coraz więcej profesjonalistów, gdyż jako nieliczne produkty na rynku wytrzymują przez wiele lat rygorystyczne warunki pracy ciągłej panujące w zakładach przemysłowych przy zachowaniu najwyższej jakości i powtarzalności wypieku.

 

Atest PZH

 
Linia produktów BAKERMANN powstała w trosce o zdrowie użytkowników i najlepszą jakość wypieków.

Bezpieczeństwo produktów BAKERMANN potwierdzone jest atestem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny wydanym przez Zakład Bezpieczeństwa Żywności.
 
Produkty BAKERMANN to wyroby stworzone z myślą o długoletnim użytkowaniu. Do ich produkcji używamy specjalnej stali nierdzewnej kwasoodpornej przeznaczonej do bezpośredniego kontaktu z produktami kwaśnymi, słonymi i zasadowymi. Materiał ten gwarantuje bezpieczny, zdrowy wypiek oraz bezproblemowe użytkowanie produktów z niego wykonanych przez wiele lat.

Charakter naszego procesu produkcyjnego gwarantuje, iż każdy produkt, od wykonania po zapakowanie, nadzorowany jest i kontrolowany ręcznie.

Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz nieustannej kontroli jakości dajemy Państwu
10-letnią gwarancję na nasze produkty.

Przy pakowaniu i wysyłce naszych produktów używamy materiałów przyjaznych środowisku, nadających się do recyklingu. Równocześnie staramy się maksymalnie zmniejszyć ilość zużytej folii czy plastiku.

 

Produkowane w Polsce

 

Wszystkie produkty marki BAKERMANN nie powstają przypadkowo, lecz z konkretnej potrzeby która ma rozwiązać dany problem użytkowników.

To dzięki połączeniu Waszych potrzeb, problemów, oczekiwań i sugestii z naszą wiedzą i doświadczeniem najlepszych specjalistów, z którymi współpracujemy powstają nowe produkty BAKERMANN.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@bakermann.eu lub telefonicznie pod numerem 665 518 808.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
BAKERMANN

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl